Home / SPORT / Allegri zbulon emrat e dy sulmuesve të Juventusit kundër Parmës

Allegri zbulon emrat e dy sulmuesve të Juventusit kundër Parmës

Massimiliano Allegri u paraqit në konferencë për media para ndeshjes ndaj Parmës në Serie A.

Massimiliano Allegri ka një dyshim në lidhje me sulmin e Juventusit për ndeshjen ndaj Parmës.

Trajneri i “Bianconerëve” ka dhënë emrat e dy sulmuesve që do ta nisin si titullar duelin e së shtunës, duke lënë një tjetër pozitë të hapur.

“Mario Mandzukic dhe Cristiano Ronaldo do të luajnë nesër. Për tjetrin ende nuk kam vendosur”, u shpreh Allegri në konferencë për media.

Juventus kërkon fitoren e tretë me radhë në sezonin e ri në Serie A.

About admin

Check Also

Klopp: Ndodhi pikërisht ajo që prisja

Liverpool i Klopp ka qenë surpriza e sezonit të kaluar në Champions League dhe anglezët …