Home / EKONOMI

EKONOMI

Për PDK, AAK dhe Nismën më i rëndësishëm është Hashim Thaçi dhe mbrojtja e territorit

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka publikuar pikën e Rezolutës së propozuar nga opozita, duke thënë se ajo nuk u votua nga PDK, AAK dhe Nisma, pasi për ta më i rëndësishëm është Hashim Thaçi se mbrojtja e territorit dhe sovraniteti i vendit, përcjell Bota sot. Përmes …

Read More »