Home / SHOWBIZZ

SHOWBIZZ

E njohim si Tayna, por ky është emri i vërtetë i reperes

Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar me hitin ‘Columbiana’ në bashkëpunim me Don Phenom, këngë e cila u kthye në refrenin e kësaj vere. Prej disa muajsh ka pushtuar portalet mediatike dhe e gjithë vëmendja është nga ajo. Reperen më të re në Shqipëri që i ka rënë …

Read More »

Këta janë vjehrritë e Teuta Krasniqit

Është ndër aktoret më të zonjat që ka vendi ynë e përveç se është treguar e zonja në profesion, ajo është edhe një nënë dhe bashkëshorte vërtetë për t’u marrë shembull Bën jetë të lumtur dhe këtë e ka dëshmuar tash e disa herë, qoftë në intervistat e ndryshme si …

Read More »

Nuk ka fat në dashuri, por ka trupin…

Ajo është duke jetuar në Cabo me më të dashurat e saj. Dhe Kourtney Kardashian vazhdon të jetoj jetën në mënyrën më të mirë të shtunën kur ajo u nis drejtë plazhit. Ylli televiziv 39 vjeqar ka treguar trupin e saj me një palë bikine, derisa merrte rreze dielli.

Read More »

Victoria Beckham refuzon t’i bashkohet “Spice Girls” në turne

Victoria Beckahm ka refuzuar të bashkohet me grupin për një turne që ka 13 koncerte në vitin 2019. Ajo thuhet se refuzoi turneun që pritet të fillojë në vitin 2019 dhe nga i cili mund të fitojë 12 milionë, shkruan DailyMail. Sipas “TheSun”, grupi legjendar “Spice Girls” do të fitojnë …

Read More »

Kaq elegante Sasën s’e keni parë asnjëherë

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të pëlqyera për publikun në vend. Aktorja njihet për role të shumta në filma dhe seriale vendore, ku shquhet për profesionalizmin në secilin rol që merr. Në rrjete sociale, Adriana ka publikuar së fundi një fotografi, në të cilën shfaqet elegante si asnjëherë më …

Read More »

Amber Turner shokon fansat me veshjen e saj

Ylli i Towie, Amber Turner ka shokuar me veshjen e saj. Amber Turner po i kalon pushime në plazhin e Sardinias më të dashurin e saj Dan Edgar. Të enjten ajo është parë me një fustan rrjet ku të brendshmet e saj tëbardha vëreheshin mjaftë mirë, shkruan “Bota sot”. Por, …

Read More »