Home / SHOWBIZZ

SHOWBIZZ

Pamela Anderson ende çmend fansat me linjat e saj

Është 51-vjeçare, por PamelaAnderson vazhdon të jetë një prej femrave më seksi në botën e shoubiznesit. Roli i saj në Baywatch, një prej serive më të famshme televizive në botë, e bëri Pamelan yll të madh, sikurse edhe pozat e saj përvëluese për revistën erotike për meshkuj, Playboy. Ndërkaq, lidhjet …

Read More »

Djaloshi shqiptar i realizon fotot e klipit Cardi B

Cardi B është reperja më e lakuar dhe më në zë e momentit dhe shumë kush ndoshta do të donte të punonte me të. Këtë fat e ka pasur fotografi shqiptar Albert Marashi, i cili ka arritur t’i krijoi setin fotografik yllit të muzikës pë promovimin e klipit të saj …

Read More »

Spice Girls rinisin turneun muzikor

Grupi legjendar britanik, Spice Girls do të ribashkohen pas një dekade të ndarjes. Bendi ka bërë të ditur se do të nisin një turne me koncerte anembanë Britanisë së Madhe, ku më vonë do të performojnë edhe për publikun amerikan. Megjithatë, bëhet e ditur se vajzave nuk do t’iu bashkohet …

Read More »