Home / AKTUALITETE / Futbollisti më me fat, kjo femër është një vepër arti

Futbollisti më me fat, kjo femër është një vepër arti

Kevin Trapp, ish-portieri i Paris Saint Germain, (aktualisht i huazuar tek Eintracht Frankfurt në Bundesligë) përflitet në media jo vetëm për paraqitjet në fushë, por edhe për faktin se ka të fejuar një bukuroshe vezulluese.

Bëhet fjalë për Izabel Goulart, e cila së fundmi po dhuron spektakël për fansat e saj në Instagram.

Modelja e famshme braziliane ka postuar një video ku shfaqet duke bërë disa ushtrime aerobike, që e ndihmojnë të mbajë trupin në formë perfekte.

Rezultati është gjithnjë i njëjtë, përveçse tepër seksi, Izabel ka një fizik prej atleteje, është elastike dhe e tonifikuar. Portieri gjerman mund konsiderohet si një ndër njerëzit me fat për këtë bukuroshe, me të cilën ndan shtratin.

About admin