Home / SPORT / Trapp largohet nga PSG, kthehet në Bundesligë

Trapp largohet nga PSG, kthehet në Bundesligë

Kevin Trapp sot mund të gjejë një ekip të ri.

Kevin Trapp mund të largohet sot nga Paris Saint-Germain.

Mediat gjermane raportojnë se portieri mund të rikthehet në Bundesligë te skuadra e Eintracht Frankfurtit.

Trapp ka humbur statusin e titullarit te skuadra nga Parc des Princes.

Andaj, ai mund të kthehet te ish ekipi i tij nga Bundesliga.

About admin

Check Also

Klopp: Ndodhi pikërisht ajo që prisja

Liverpool i Klopp ka qenë surpriza e sezonit të kaluar në Champions League dhe anglezët …